Difference between revisions of "1/ΠΑΠΑΔΙΚΗ"
< 1
m |
m |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="sortable" style="border-collapse: separate; background-color: transparent; border:0px;" width="100%" | {| class="sortable" style="border-collapse: separate; background-color: transparent; border:0px;" width="100%" | ||
|- | |- | ||
| − | |📙 [[ΠΑΠΑΔΙΚΗ/ΠΑΛΑΙΑ|Ancient | + | |📙 [[ΠΑΠΑΔΙΚΗ/ΠΑΛΑΙΑ|Ancient Papadike]] |
| − | | | + | |📙 [[1/ΠΑΠΑΔΙΚΗ/ΔΟΞΟΛΟΓΙΑΙ|Δοξολογίαι]] |
|- | |- | ||
| | | | ||